• GSV'28 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keybets, GerardMedische stafVerzorger
    Meulenberg, BartTechnische stafTrainer/coach
    Ubachs, JurgenOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Winkelmolen, SaschaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdLocatie
    Dinsdag20:00 - 21:30GSV'28
    Vrijdag20:00 - 21:30GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    24 nov. 14:30Laura/Hopel Combinatie 1GSV'28 1Sportpark AnselderlaanVeld
    1 dec. 14:30GSV'28 1Scharn 1Sportpark Jean NijstenVeld
    8 dec. 14:00V.V. Schaesberg 1GSV'28 1Sportpark StrijthagenVeld
    15 dec. 14:00GSV'28 1RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 1Sportpark Jean NijstenVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    8 sep.GSV'28 1De Ster 11 - 2
    15 sep.Beerse Boys 1GSV'28 11 - 2
    22 sep.Haelen 1GSV'28 11 - 2
    29 sep.GSV'28 1Heer 12 - 1
    6 okt.Bekkerveld 1GSV'28 11 - 3
    13 okt.GSV'28 1Caesar 11 - 4
    20 okt.Sportclub'25 1GSV'28 10 - 0
    27 okt.GSV'28 1Geusselt Sport 13 - 2
    3 nov.FC Geleen-Zuid 1GSV'28 11 - 1
    10 nov.GSV'28 1Eijsden 12 - 1
  • Poulestanden GSV'28 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Caesar 1861120719
    2Sportclub'25 1852116517
    3GSV'28 18521141117
    4FC Geleen-Zuid 18422131014
    5Heer 18413221513
    6RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 18323181411
    7V.V. Schaesberg 18323131311
    8Eijsden 18323192111
    9Geusselt Sport 18314151610
    10Sporting Heerlen 182427910
    11Laura/Hopel Combinatie 1822412238
    12Scharn 1821512217
    13Bekkerveld 181257135
    14Haelen 180268182

    Poulestanden GSV'28 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Ster 13210647
    2VOAB 132011066
    3GSV'28 13102473
    4Beerse Boys 13012471