• GSV'28 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keybets, GerardMedische stafVerzorger
    Meulenberg, BartTechnische stafTrainer/coach
    Ubachs, JurgenOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Winkelmolen, SaschaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdLocatie
    Dinsdag20:00 - 21:30GSV'28
    Vrijdag20:00 - 21:30GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    26 jan. 14:30Sporting Heerlen 1GSV'28 1Sportpark GrasbroekVeld
    2 feb. 14:30GSV'28 1Haelen 1Sportpark Jean NijstenVeld
    9 feb. 14:30Eijsden 1GSV'28 1Sportpark Ir. MirlandVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    24 nov.Laura/Hopel Combinatie 1GSV'28 12 - 5
    1 dec.GSV'28 1Scharn 12 - 0
    8 dec.V.V. Schaesberg 1GSV'28 11 - 1
    15 dec.GSV'28 1RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 11 - 1
  • Poulestanden GSV'28 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Heer 112813371825
    2GSV'28 112741231525
    3FC Geleen-Zuid 112732271124
    4Sportclub'25 112732251224
    5Caesar 112714231522
    6Sporting Heerlen 112543151419
    7Geusselt Sport 112516202016
    8V.V. Schaesberg 112444161716
    9RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 112435252215
    10Bekkerveld 112435171715
    11Eijsden 112336243312
    12Scharn 112327152911
    13Laura/Hopel Combinatie 11222815398
    14Haelen 11202109292

    Poulestanden GSV'28 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Ster 13210647
    2VOAB 132011066
    3GSV'28 13102473
    4Beerse Boys 13012471