• GSV'28 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cals, EmielMedische stafVerzorger
    Meulenberg, BartTechnische stafTrainer/coach
    Ubachs, JurgenOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Winkelmolen, SaschaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdLocatie
    Dinsdag20:00 - 21:30GSV'28
    Vrijdag19:45 - 21:15GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    18 nov. 14:30BSV Limburgia/Kamerland 1GSV'28 1Sportpark Houserveld Veld
    25 nov. 14:30Haelen 1GSV'28 1Sportpark HoutrustVeld
    2 dec. 14:30GSV'28 1Heer 1Sportpark RabobankVeld
    9 dec. 14:30GSV'28 1Geusselt Sport 1Sportpark Jean NijstenVeld
    16 dec. 14:30Scharn 1GSV'28 1Sportpark ScharnVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    9 sep.Venlosche Boys 1GSV'28 12 - 0
    16 sep.RPC 1GSV'28 12 - 1
    23 sep.GSV'28 1SV Simpelveld 15 - 0
    30 sep.FC Hoensbroek 1GSV'28 14 - 1
    7 okt.GSV'28 1Sportclub'25 15 - 1
    13 okt.De Ster 1GSV'28 13 - 1
    21 okt.GSV'28 1Caesar 14 - 1
    28 okt.Heksenberg 1GSV'28 10 - 2
    4 nov.GSV'28 1Laura/Hopel Combinatie 10 - 0
  • Poulestanden GSV'28 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RPC 13210537
    2SSS'18 13201656
    3Venlosche Boys 13111434
    4GSV'28 13003370

    Poulestanden GSV'28 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BSV Limburgia/Kamerland 1770020521
    2De Ster 1750220515
    3Heer 17502272115
    4Laura/Hopel Combinatie 1641118713
    5GSV'28 1741218913
    6Sportclub'25 17412161213
    7Caesar 17403151412
    8Scharn 1730414149
    9Eijsden 1730414209
    10Geusselt Sport 1621311127
    11Haelen 172148137
    12FC Hoensbroek 171155144
    13Heksenberg 170164201
    14SV Simpelveld 170164281
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MennoTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Appelmans, DeanTeamspelerAanvaller
    Booten, TimTeamspeler
    Caessens, GlenTeamspeler
    Hanssen, BramTeamspeler
    Janssen, MarvinTeamspeler
    Kempeners, RobinTeamspeler
    Mertens, KoenTeamspeler
    Nijsten, SteefTeamspeler
    Pijls, RickTeamspeler
    Prosje, JesperTeamspeler
    Schattenberg, KenTeamspeler
    Spaans, LucTeamspeler
    Zaicsek, DjordyTeamspeler