• GSV'28 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keybets, GerardMedische stafVerzorger
    Meulenberg, BartTechnische stafTrainer/coach
    Ubachs, JurgenOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Winkelmolen, SaschaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdLocatie
    Dinsdag20:00 - 21:30GSV'28
    Vrijdag19:45 - 21:15GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    26 mei. 14:30GSV'28 1De Ster 1Sportpark Jean NijstenVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    17 mrt.GSV'28 1Heksenberg 12 - 3
    24 mrt.Eijsden 1GSV'28 13 - 3
    7 apr.GSV'28 1Scharn 12 - 5
    14 apr.Geusselt Sport 1GSV'28 14 - 0
    20 apr.Heer 1GSV'28 12 - 0
    28 apr.SV Simpelveld 1GSV'28 11 - 5
    12 mei.GSV'28 1Haelen 15 - 0
    19 mei.Sportclub'25 1GSV'28 10 - 2
  • Poulestanden GSV'28 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RPC 13210537
    2SSS'18 13201656
    3Venlosche Boys 13111434
    4GSV'28 13003370

    Poulestanden GSV'28 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BSV Limburgia/Kamerland 1252131652366
    2Sportclub'25 1251924582559
    3De Ster 1251636632351
    4Laura/Hopel Combinatie 1251348564343
    5Caesar 1251339584542
    6Heer 12512310545039
    7Scharn 1251078594637
    8GSV'28 1259313515130
    9Geusselt Sport 1257810374529
    10Heksenberg 1257414354625
    11Eijsden 1257414395425
    12Haelen 1256712284525
    13FC Hoensbroek 1252617246312
    14SV Simpelveld 1253319239112
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MennoTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Appelmans, DeanTeamspelerAanvaller
    Booten, TimTeamspeler
    Caessens, GlenTeamspeler
    Hanssen, BramTeamspeler
    Mertens, KoenTeamspeler
    Nijsten, SteefTeamspeler
    Pijls, RickTeamspeler
    Prosje, JesperTeamspeler
    Schattenberg, KenTeamspeler
    Spaans, LucTeamspeler
    Zaicsek, DjordyTeamspeler