• GSV'28 1 (zaal)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Feron, KennyOverige stafTeammanager
    Pirson, DanyOverige stafTeammanager
    Swelsen, HuubOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillTechnische stafHoofdcoach
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    19 jan. 19:30GSV'28 1Neerbeek/Bandencentrum Geleen 3Beek (De Haamen)Zaal
    26 jan. 20:30GSV'28 1Zulise Reccom 4Beek (De Haamen)Zaal
    9 feb. 18:30Zittert ZVV 3GSV'28 1Sittard (Kleesj)Zaal
    16 feb. 19:30GSV'28 1ZVC De Kneeschers 2Beek (De Haamen)Zaal
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    10 nov.GSV'28 1ZVV Awt-Gelaen 34 - 6
    24 nov.GSV'28 1Sittardse Boys 2
    8 dec.ZVV de Metro/Danny Dam Electro 2GSV'28 17 - 5
    15 dec.ZVV de Metro/Danny Dam Electro 1GSV'28 15 - 5
    12 jan.GSV'28 1Sittardse Boys 22 - 3
  • Poulestanden GSV'28 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1GSV'28 10000000
    2Sittardse Boys 20000000

    Poulestanden GSV'28 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Hazendans/ODV 311002043
    2GSV'28 110014200

    Poulestanden GSV'28 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zittert ZVV 311704403521
    2ZVC De Kneeschers 210613524519
    3Neerbeek/Bandencentrum Geleen 311614613919
    4ZVV de Metro/Danny Dam Electro 111542492919
    5Zulise Reccom 411605605218
    6De Haantjes 111605374218
    7Koutenveld 410505514414
    8Sittardse Boys 211416545913
    9ZVV Awt-Gelaen 311416485813
    10ZVV de Metro/Danny Dam Electro 21030740758
    11GSV'28 11122748628
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Feron, BjornTeamspeler
    Feron, KennyTeamspeler
    Gabriel, MauriceTeamspeler
    Keulers, ChrisTeamspeler
    Keulers, MartijnTeamspeler
    Keulers, MichaelTeamspeler
    Keulers, RaymondTeamspeler
    Limpens, MaxTeamspeler
    Maas, JeffreyTeamspeler
    Michon, DionTeamspeler
    Rütten, PaulTeamspeler
    Schoutelen, JeanTeamspeler
    Senden, RoyTeamspeler
    Verwer, KyleTeamspeler
    Vluggen, MarcelTeamspeler
    Wijnen, GiyonTeamspeler