• GSV'28 1 (zaal)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Feron, KennyOverige stafTeammanager
    Pirson, DanyOverige stafTeammanager
    Swelsen, HuubOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillOverige stafTeammanager
    Wijnen, WillTechnische stafHoofdcoach
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    24 nov. 20:30GSV'28 1Sittardse Boys 2Beek (De Haamen)Zaal
    8 dec. 17:30ZVV de Metro/Danny Dam Electro 2GSV'28 1Beek (De Haamen)Zaal
    15 dec. 16:30ZVV de Metro/Danny Dam Electro 1GSV'28 1Beek (De Haamen)Zaal
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    8 sep.GSV'28 1ZVV de Metro/Danny Dam Electro 11 - 4
    15 sep.Neerbeek/Bandencentrum Geleen 3GSV'28 111 - 4
    21 sep.De Hazendans/ODV 3GSV'28 120 - 4
    29 sep.Zulise Reccom 4GSV'28 17 - 3
    6 okt.GSV'28 1Zittert ZVV 32 - 3
    13 okt.ZVC De Kneeschers 2GSV'28 18 - 8
    27 okt.GSV'28 1De Haantjes 15 - 2
    3 nov.Koutenveld 4GSV'28 16 - 9
    10 nov.GSV'28 1ZVV Awt-Gelaen 34 - 6
  • Poulestanden GSV'28 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1GSV'28 10000000
    2Sittardse Boys 20000000

    Poulestanden GSV'28 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Hazendans/ODV 311002043
    2GSV'28 110014200

    Poulestanden GSV'28 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zittert ZVV 38602301718
    2Neerbeek/Bandencentrum Geleen 37502482615
    3De Haantjes 17502263015
    4ZVV de Metro/Danny Dam Electro 17412211513
    5Zulise Reccom 47403293212
    6ZVC De Kneeschers 2621328357
    7GSV'28 1821536477
    8Sittardse Boys 2620430346
    9Koutenveld 4620435275
    10ZVV de Metro/Danny Dam Electro 2620424295
    11ZVV Awt-Gelaen 3611422374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Feron, BjornTeamspeler
    Feron, KennyTeamspeler
    Gabriel, MauriceTeamspeler
    Keulers, ChrisTeamspeler
    Keulers, MartijnTeamspeler
    Keulers, MichaelTeamspeler
    Keulers, RaymondTeamspeler
    Limpens, MaxTeamspeler
    Maas, JeffreyTeamspeler
    Michon, DionTeamspeler
    Rütten, PaulTeamspeler
    Schoutelen, JeanTeamspeler
    Verwer, KyleTeamspeler
    Vluggen, MarcelTeamspeler
    Wijnen, GiyonTeamspeler