• GSV'28 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruijn, Marlon deOverige stafTeammanager
    Schoutelen, JeanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag19:45 - 21:00GSV'28
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden GSV'28 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neerbeek RKVV 344002141712
    2Urmondia 2421110737
    3Caesar 44211111107
    4FC Geleen-Zuid 33201155106
    5SV Hulsberg 3320111656
    6Haslou 532017256
    7GSV'28 332019816
    8OVCS 2310269-33
    9Scharn 54103101003
    10IVS 34103913-43
    11Sanderbout 22002117-160
    12De Ster 33003422-180

    Poulestanden GSV'28 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EHC/Heuts 32200132116
    2Leonidas - W 432018716
    3Heer 321018443
    4GSV'28 33003319-160