• GSV'28 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Huntjens, GuidoOverige stafTeammanager
    Huntjens, JelleOverige stafTeammanager
    Swelsen, HuubOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag19:30 - 21:00GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    18 nov. 10:00GSV'28 4VV Zwentibold 3Sportpark Jean NijstenVeld
    25 nov. 13:00SSA RKDFC-Doenrade 4GSV'28 4Sportpark De SteenakkerVeld
    2 dec. 10:30GSV'28 4Geulsche Boys 2Sportpark Jean NijstenVeld
    9 dec. 11:00De Ster 4GSV'28 4Sportpark 't HetjenVeld
    16 dec. 11:00VV ALFA SPORT 5GSV'28 4ALFASPORT ARENAVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    9 sep.GSV'28 4SVN/BtB Consultancy 31 - 6
    16 sep.Laura/Hopel Combinatie 4GSV'28 45 - 3
    23 sep.Neerbeek RKVV 4GSV'28 41 - 2
    30 sep.GSV'28 4Amstenrade 31 - 6
    7 okt.SVM 3GSV'28 43 - 0
    14 okt.GSV'28 4De Leeuw 51 - 3
    28 okt.OVCS 5GSV'28 44 - 1
    4 nov.GSV'28 4FC Geleen-Zuid 40 - 7
  • Poulestanden GSV'28 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Laura/Hopel Combinatie 42200636
    2SVN/Vossenberg - 32101623
    3GSV'28 420024110

    Poulestanden GSV'28 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Amstenrade 3651024616
    2SVM 37511221016
    3De Leeuw 57421221114
    4VV Zwentibold 37322232111
    5VV ALFA SPORT 56312181310
    6De Ster 4723219199
    7SSA RKDFC-Doenrade 452211388
    8FC Geleen-Zuid 4721421187
    9OVCS 5721410287
    10Neerbeek RKVV 4712413205
    11Geulsche Boys 261059213
    12GSV'28 461055243
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Decker, BoyTeamspeler
    Delfsma, BasTeamspeler
    Geraads, IggyTeamspeler
    Geus, Caspar deTeamspeler
    Geus, Martijn deTeamspeler
    Geus, Thomas deTeamspeler
    Goossens, MarkTeamspeler
    Goossens, StanTeamspeler
    Huntjens, JelleTeamspeler
    Janssen, BasTeamspeler
    Lambriex , MarcoTeamspeler
    Lemmens, SteffanTeamspeler
    Neer, Wesley vanTeamspeler
    Pelsers, RobinTeamspeler
    Vroemen, NoahTeamspeler
    Workum, Kelvin vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.