• GSV'28 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Huntjens, GuidoOverige stafTeammanager
    Huntjens, JelleOverige stafTeammanager
    Swelsen, HuubOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Dinsdag19:30 - 21:00GSV'28
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoortDetails
    3 feb. 11:00VV ALFA SPORT 5GSV'28 4ALFASPORT ARENAVeld
    10 feb. 10:30GSV'28 4Neerbeek RKVV 4Sportpark Jean NijstenVeld
    17 feb. 12:30Amstenrade 3GSV'28 4Sportpark De GijselaarVeld
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    18 nov.GSV'28 4VV Zwentibold 31 - 8
    25 nov.SSA RKDFC-Doenrade 4GSV'28 43 - 1
    2 dec.GSV'28 4Geulsche Boys 21 - 1
    9 dec.De Ster 4GSV'28 41 - 0
  • Poulestanden GSV'28 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Laura/Hopel Combinatie 42200636
    2SVN/BtB Consultancy 32101623
    3GSV'28 420024110

    Poulestanden GSV'28 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Amstenrade 3981048825
    2SVM 311713281722
    3SSA RKDFC-Doenrade 49621291020
    4De Leeuw 59621311320
    5VV Zwentibold 39522342217
    6De Ster 411434232515
    7VV ALFA SPORT 59414221913
    8FC Geleen-Zuid 41031626279
    9OVCS 51021710427
    10Neerbeek RKVV 4912615345
    11Geulsche Boys 2811611314
    12GSV'28 4101188374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Decker, BoyTeamspeler
    Delfsma, BasTeamspeler
    Douwes, RemiTeamspeler
    Geraads, IggyTeamspeler
    Geus, Caspar deTeamspeler
    Geus, Martijn deTeamspeler
    Geus, Thomas deTeamspeler
    Goossens, MarkTeamspeler
    Goossens, StanTeamspeler
    Huntjens, JelleTeamspeler
    Janssen, BasTeamspeler
    Lambriex , MarcoTeamspeler
    Lemmens, SteffanTeamspeler
    Neer, Wesley vanTeamspeler
    Pelsers, RobinTeamspeler
    Vroemen, NoahTeamspeler
    Workum, Kelvin vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.