• GSV'28 VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Graman, EllenOverige stafTeammanager
    Senden, DonnyOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Senden, DonnyOverige stafTeammanager
    Solisa, CharlesTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    Woensdag19:30 - 21:00GSV'28
    Vrijdag19:30 - 21:00GSV'28
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    14 apr.GSV'28 VR1Weltania VR11 - 2
    21 apr.Chevremont VR1GSV'28 VR12 - 0
    23 apr.Groene Ster VR1GSV'28 VR17 - 1
    5 meiGSV'28 VR1ST LHC/UOW'02 VR22 - 1
    12 meiST SVO DVC'16/vv Keer VR3GSV'28 VR19 - 0
    20 meiGSV'28 VR1De Leeuw VR10 - 6
  • Poulestanden GSV'28 VR1 ( 5e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Leeuw VR120181157114655
    2Groene Ster VR119151360223846
    3FC Kerkrade-West VR12010373833533
    4Chevremont VR1209562426-232
    5Schimmert VR1208572119229
    6Weltania VR1207673327627
    7GSV'28 VR12090112346-2327
    8Leonidas - W VR11953111835-1718
    9ST SVO DVC'16/vv Keer VR32053123042-1218
    10ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR12042142850-2214
    11ST LHC/UOW'02 VR22041152647-2113

    Poulestanden GSV'28 VR1 ( Groep 3 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST VV Hellas/RKSVB VR12200193166
    2Haslou VR1210114683
    3GSV'28 VR12002024-240