• Wist je dat...?

    ... er nieuwe foto-albums online staan?
    ... ons vlaggenschip (GSV'28 1) al 31 opeenvolgende thuiswedstrijden ongeslagen is in de 2e klasse G?
    ... alle seniorenteams goed meedraaien in hun competities?
    ... we op donderdag 22 november een belavond voor de Vriendenloterij gepland hebben?
    ... onze najaarsevenementen eraan zitten te komen: Kersttoepen en Kerst-Inn?
    ... de kaartverkoop van de Mansluuzitting en 't Vrouluutreffe binnenkort gaat starten?

  • Uitslagen senioren

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    18 nov.BSV Limburgia/Kamerland 1GSV'28 11 - 0
    18 nov.GSV'28 VR1SVO DVC"16 VR12 - 5
    18 nov.OVCS 3GSV'28 32 - 4
    18 nov.GSV'28 4VV Zwentibold 31 - 8
    16 nov.GSV'28 VR30+1DESM VR30+10 - 2
    16 nov.OVCS VR30+1GSV'28 VR30+10 - 1
    16 nov.GSV'28 VR30+1Brevendia VR30+11 - 1
    16 nov.FC Geleen-Zuid 35+2GSV'28 35+1 -
    15 nov.Chevremont 2GSV'28 23 - 4
  • Programma senioren

    Datum ThuisteamUitteamAccommodatieSpelsoort Details
    21 nov. 19:45ST GSV'28/OVCS VR2vv SCM VR1Sportpark Jean NijstenVeld
    24 nov. 17:00GSV'28 VeteranenSchimmert VeteranenSportpark Jean NijstenOutdoor
    24 nov. 20:30GSV'28 1Sittardse Boys 2Beek (De Haamen)Zaal
    25 nov. 09:30Chevremont VR1GSV'28 VR1Sportpark Kaffeberg Veld
    25 nov. 12:00GSV'28 2WDZ 2Sportpark Jean NijstenVeld
    25 nov. 13:00SSA RKDFC-Doenrade 4GSV'28 4Sportpark De SteenakkerVeld
    25 nov. 14:30Haelen 1GSV'28 1Sportpark HoutrustVeld
  • Uitslagen jeugd

    Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
    17 nov.Schimmert/GSV'28 JO17-1Keer JO17-10 - 3
    17 nov.Spaubeek JO15-1GSV'28/Schimmert JO15-10 - 1
    17 nov.Sportclub Jekerdal JO15-3GSV'28/Schimmert JO15-25 - 3
    17 nov.Schimmert/GSV'28 JO13-1SV Meerssen/RVU JO13-24 - 0
    17 nov.Sportclub Jekerdal JO12-2GSV'28/Schimmert JO12-10 - 2
    17 nov.Eijsden JO11-3Schimmert/GSV'28 JO11-16 - 4
    17 nov.Schimmert/GSV'28 JO11-2Weltania Bekkerveld JO11-67 - 0
    17 nov.GSV'28/Schimmert JO9-2Born JO9-21 - 5
    12 nov.GSV'28/Schimmert JO15-1EHC/Heuts JO15-110 - 0
  • Programma jeugd

    Datum Thuisteam Uitteam Accommodatie
    19 nov. 19:30GSV'28/Schimmert JO15-1VV Hellas JO15-1Sportpark Jean Nijsten
    24 nov. 09:00Schimmert/GSV'28 JO7-1/2Voerendaal RKSVB JO7-3G/4Sportpark Schimmert
    24 nov. 09:30RKASV JO7-1GSV'28/Schimmert JO7-3Sportpark Geusselt Noord
    24 nov. 09:30Eijsden JO13-2Schimmert/GSV'28 JO13-1Sportpark Ir. Mirland
    24 nov. 10:00Sanderbout JO9-1GSV'28/Schimmert JO9-2Sportpark Mijn Zuid
    24 nov. 10:30Schimmert/GSV'28 JO11-3Sportclub Jekerdal JO11-2Sportpark Schimmert
    24 nov. 10:30Schimmert/GSV'28 JO11-1Keer JO11-1Sportpark Schimmert
    24 nov. 10:30GSV'28/Schimmert JO12-1Walram JO12-1Sportpark Jean Nijsten
    24 nov. 12:00GSV'28/Schimmert JO15-2Leonidas-W JO15-1Sportpark Jean Nijsten
    24 nov. 13:45GSV'28/Schimmert JO15-1SCG JO15-1Sportpark Jean Nijsten