• Wist je dat...?

    ... De datum van de Algemene Ledenvergadering al bekend is?
    ... Deze op donderdagavond 3 november zal plaatsvinden?
    ... Voorafgaand op 21 oktober een extra ledenvergadering gepland is?
    ... Deze is bedoeld om door de nieuw opgestelde clubstatuten te lopen?

  • Beste Bookmakers
  • Uitslagen senioren

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    2 okt.GSV'28 2EVV Echt 21 - 0
    2 okt.ST LHC/UOW'02 VR2GSV'28 VR12 - 2
    2 okt.SVE 2 JMGSV'28 34 - 5
    1 okt.GSV'28 1Zittert ZVV 33 - 8
  • Uitslagen jeugd

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    28 sepUOW'02/LHC JO15-1GSV'28/Schimmert JO15-11 - 4
    1 okt.Amstenrade JO17-1JMSchimmert/GSV'28 JO17-13 - 2
    1 okt.Heer JO15-1Schimmert/GSV'28 JO15-24 - 0
    1 okt.SV Hulsberg JO12-1Schimmert/GSV'28 JO12-10 - 10
    1 okt.VV ALFA SPORT JO12-2Schimmert/GSV'28 JO12-210 - 0
    1 okt.SV Geuldal JO12-1JMSchimmert/GSV'28 JO12-33 - 2
    1 okt.RKUVC JO9-1GSV'28/Schimmert JO9-13 - 14
    1 okt.Haslou JO9-2JMGSV'28/Schimmert JO9-210 - 2
    1 okt.RKUVC JO7-1GSV'28/Schimmert JO7-11 - 6
    1 okt.GSV'28/Schimmert JO7-1SVM JO7-12 - 4
  • Programma senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAccommodatieLocatieDetails
    8 okt. 19:00FC Roerdalen 4GSV'28 1regulierLaco Sportcentrum RoerdalenZaal
    9 okt. 11:00FC Hoensbroek 2GSV'28 2regulierSportpark OverbroekVeld
    9 okt. 12:00GSV'28 3Geulsche Boys 2regulierSportpark Jean NijstenVeld
    9 okt. 14:30GSV'28 1FC Geleen-Zuid 1regulierSportpark Jean NijstenVeld
  • Programma jeugd

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatie
    6 okt. 19:30GSV'28/Schimmert JO15-1V.V. Schaesberg JO15-2Sportpark Jean Nijsten
    8 okt. 08:45Walrm JO8-2GSV'28/Schimmert JO8-1Sportpark Oost
    8 okt. 09:30Caesar JO7-1GSV'28/Schimmert JO7-1Sportlandgoed De Haamen
    8 okt. 09:45Schimmert/GSV'28 JO12-2RKSV Minor/Wijnandia JO12-1Sportpark Schimmert
    8 okt. 09:45Schimmert/GSV'28 JO12-3vv Maastricht West JO12-2Sportpark Schimmert
    8 okt. 09:50De Ster JO7-1GSV'28/Schimmert JO7-1Sportlandgoed De Haamen
    8 okt. 10:00GSV'28/Schimmert JO9-2VV ALFA SPORT JO9-2Sportpark Jean Nijsten
    8 okt. 10:00GSV'28/Schimmert JO9-1De Ster JO9-2Sportpark Jean Nijsten
    8 okt. 10:10GSV'28/Schimmert JO7-1FC Geleen Zuid JO7-2JMSportlandgoed De Haamen
    8 okt. 10:15Laura/Hopel Combinatie JO10-1Schimmert/GSV'28 JO10-1Sportpark Anselderlaan
    8 okt. 11:30Schimmert/GSV'28 JO12-1Bunde JO12-1Sportpark Schimmert
    8 okt. 13:00FC Kerkrade-West JO15-1GSV'28/Schimmert JO15-1Sportpark Willem Sophia
    8 okt. 13:45Eijsden JO15-1Schimmert/GSV'28 JO15-2Martin Wolfs complex
    8 okt. 15:15Bunde JO17-1Schimmert/GSV'28 JO17-1Sportpark Heiveld
    10 okt. 18:30Schimmert/GSV'28 JO12-2Neerbeek RKVV JO12-1Sportpark Jean Nijsten